bill

Zasada nr 1: Życie jest niesprawiedliwe – przyzwyczaj się do tego!
Zasada nr 2: Świat nie dba o twoją samoocenę. Będzie wymagać od Ciebie abyś coś osiągnął ZANIM poczujesz się dobrze z samym sobą.
Zasada nr 3: NIE BĘDZIESZ zarabiał kroci zaraz po skończeniu liceum. Nie będziesz też prezesem z samochodem i telefonem komórkowym dopóki na nie ,nie  zapracujesz.
Zasada nr 4: Jeżeli uważasz, że Twój nauczyciel jest wymagający, zaczekaj aż będziesz miał szefa.
Zasada nr 5: Praca na kuchni albo na zmywaku nie jest poniżej Twojej godności. Twoi dziadkowie na takie zajęcia mieli inne określenie, mówili na to SZANSA.
Zasada nr 6: Jeżeli narozrabiasz to nie jest wina Twoich rodziców, więc nie rozczulaj się nad swoimi błędami tylko się na nich ucz.
Zasada nr 7: Zanim się urodziłeś, Twoi rodzice nie byli tacy nudni, jacy są teraz. Stali się tacy, bo muszą płacić Twoje rachunki, sprzątać Twoje rzeczy i słuchać, jaki super uważasz, że Jesteś. Zatem, nim uratujesz las deszczowy od pestycydów pokolenia Twoich rodziców, zajmij się posprzątaniem swojego własnego pokoju.
Zasada nr 8: Twoja szkoła może jakoś radzi sobie z wygranymi i przegranymi ale życie nie! W niektórych szkołach przestano oceniać uczniów negatywnie i daje się im tyle możliwości poprawek ile tylko potrzebują. To ma się NIJAK DO TEGO WSZYSTKIEGO, CO SPOTKA CIĘ W ŻYCIU!
Zasada nr 9
: Życie nie jest podzielone na semestry. W życiu nie masz wolnych 2 miesięcy każdego lata i niewielu pracodawców zainteresowanych jest pomaganiem Ci w ODNAJDYWANIU SIEBIE. Zajmij się tym samemu.
Zasada nr 10: Telewizja to nie jest prawdziwe życie. W prawdziwym życiu trzeba w pewnym momencie wyjść z kafejki i iść do pracy.
Zasada nr 11: Bądźcie mili dla szkolnych fajtłap i może się tak zdarzyć, że będziecie musieli dla jakiegoś pracować.