Fotowoltaika - energia ze słońca. Z nami raz kupujesz a cały czas zyskujesz

Fotowoltaika

Czyli odnawialne źródło energii

Słońce jest niewyczerpalnym źródłem czystej energii. Z bogactwa tego można korzystać dzięki modułom fotowoltaicznym. Systemy fotowoltaiczne działają niezależnie od sieci energetycznej, gwarantując stałe dostawy energii nawet w przypadku awarii sieci. Są niezależne od pogody, produkując energię również w pochmurne dni.

Formularz - fotowoltaika

Oferujemy Państwu wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go do nas celem otrzymania dedykowanej dla Państwa potrzeb wstępnej oferty na wykonanie elektrowni fotowoltaicznej

Projekty

Oferujemy bezpłatną konsultację bezpośrednio u Państwa w miejscu powstania planowanej elektrowni, możliwość przeprowadzenia bilansu zapotrzebowania na energię elektryczną w Państwa domu lub firmie.

Wiedza

Każdy system fotowoltaiczny składa się z kilku podzespołów, należy tu wyróżnić:

  • moduły fotowoltaiczne,
  • inwerter,
  • system mocowania,
  • akcesoria łączeniowe.

Oferta

Płacisz wysokie rachunki za energię elektryczną i ciepło? Mamy na to gotowe rozwiązanie. Słońce jest niewyczerpalnym źródłem czystej energii. Z bogactwa tego można korzystać dzięki modułom fotowoltaicznym.

Prosument

Celem programu „Wspieranie rozproszonych, odnawialnych źródeł energii Część 2) Prosument – linia dofinansowania z przeznaczeniem na zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii” jest ograniczenie lub uniknięcie emisji CO2

Masz zamiary, by fotowoltaika była Twoim nowym źródłem dochodów?
Chcesz usprawnić działanie swojej elektrowni?

Dane kontaktowe

+48 693 366 355
43-385 Jasienica Jasienica 1099
mapka_kontakt